SK Družec - Sport areál

Hlavní 332, 27362 Kladno, www.skdruzec.cz


Mladší přípravka - podzim 2015   

 

Rozlosování OP MPŘ
Kolo Datum Den Čas Pořádající tým Soupeři Poznámka
1 3.9 ČT  17:00  Unhošť "B"  Stochov  Družec-Velká Dobrá "B"   
1 4.9 PÁ  17:00  SK Doksy TJ Tuchlovice Družec-Velká Dobrá "A"  
 
2 7.9 PO  17:00 Stochov  Braškov  Družec-Velká Dobrá "B"   
2 12.9 SO  13:00  TJ Tuchlovice SK Lhota Družec-Velká Dobrá "A"  
 
3 19.9 SO  10:00  Družec-Velká Dobrá "A" SK Doksy SK Lhota  
3 19.9 SO  12:00  Družec-Velká Dobrá "B"  Unhošť "B"  Braškov   
 
4 23.9 ST  16:30 Kam. Žehrovice Družec-Velká Dobrá "A" TJ Tuchlovice  
4 25.9 PÁ  16:30 Libušín  Družec-Velká Dobrá "B"  Stochov   
               
5 2.10 PÁ  16:30 SK Lhota Družec-Velká Dobrá "A" Kam. Žehrovice  
5 2.10 PÁ  16:30 Braškov  Družec-Velká Dobrá "B"  Libušín   
 
6 10.10 SO  10:00  Družec-Velká Dobrá "A" Unhošť "A" TJ Tuchlovice  
6 10.10 SO  12:00  Družec-Velká Dobrá "B"  SK Vinařice  Stochov   
 
7 12.10 PO  16:00 Unhošť "A" SK Doksy Družec-Velká Dobrá "A"  
7 17.10 SO  14:00  SK Vinařice  Unhošť "B"  Družec-Velká Dobrá "B"   
 
8 24.10 SO  10:00  Družec-Velká Dobrá "A" Unhošť "A" Kam. Žehrovice  
8 24.10 SO  12:00  Družec-Velká Dobrá "B"  SK Vinařice  Libušín   
 
9 26.10 PO  16:00 Unhošť "A" Družec-Velká Dobrá "A" SK Lhota  
9 31.10 SO  14:00  SK Vinařice  Družec-Velká Dobrá "B"  Braškov   

 

!!! Sraz hráčů - vždy minimálně 30 minut před stanoveným začátkem turnaje na hřišti pořádajícího oddílu. !!!

Během soutěže může dojít k operativním přesunům či upřesněním

 

 

 

 

 

                           

 

AKTUALITY

SOUTĚŽNÍ ROČNÍK
2018-2019 - Podzim

Muži
SK Družec "A"-  I.B třída sk.A
SK Družec "B" - IV. třída
Dorost
Lhota/Družec - Okresní přebor
Mládež
V.Dobrá /Družec - Okr. přebory
Mladší žáci, Starší přípravka    Mladší přípravka

 

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

7.10.  MUŽI "B"
Družec - Pletený Újezd 3:1

6.10.  MUŽI "A"
Družec-Tatran Rakovník B  4:1

6.10.  DOROST
Lhota/Družec - Doksy  1:0

30.9.  MUŽI "A"
Hostouň "B" -Družec 1:0 NP

29.9.  MUŽI "B"
Černuc - Družec 3:2 NP

22.9.  MUŽI "A"
Družec - Klobuky  3:1

22.9.  DOROST
Kročehlavy B - Lhota/Družec 4:0

21.9.  Stará garda
Družec - Sparta Kladno 9:1

16.9.  MUŽI "A"
Unhošť - Družec 4:0

16.9.  MUŽI "B"
V.Přítočno "B" - Družec  5:1

15.9.  DOROST
Lhota/Družec - Vinařice 5:3

14.9.  Stará garda
Tuchlovice - Družec  1:3

9.9.  MUŽI "B"
Družec - Zlonice "B"  1:3

9.9.  DOROST
Zvoleněves - Lhota/Družec  1:3

8.9.  MUŽI "A"
Družec - Slaný "B"   3:1

7.9.  Stará garda
Družec - Doksy  1:3

2.9.  MUŽI "B"
Zákolany - Družec  3:5

1.9.  DOROST
Lhota/Družec-Libčice/Tursko 0:1

1.9.  MUŽI "A"
Lány - Družec  2:7

1.9.  DOROST
Lhota/Družec-Libčice/Tursko 0:1

31.8.  Stará garda
Tuřany - Družec  1:1

25.8.  MUŽI "A"
Vinařice "A" - Družec  0:1

26.8.  MUŽI "B"
Vinařice "B" - Družec 3:2

 

 

 

 

 

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies