SK Družec - Sport areál

Hlavní 332, 27362 Kladno, www.skdruzec.cz


 

Muži - IV. třída, skupina B

Jaro 2012

 

Den Datum Kolo Domácí
Hosté ČAS
Výsledek
ne 25.3. 14. DRUŽEC B
STEHELČEVES 15,00
2-1
Střelci
Kuška P. , Boudník
ne 1.4. 15. LIDICE B
DRUŽEC B 10,15
2-1
Střelci
Jupa
ne 8.4. 16. DRUŽEC B
HRDLÍV B 16,30
1-1
Střelci Boudník
ne 15.4. 17. VINAŘICE B
DRUŽEC B 16,30
1-1
Střelci Fronc st.
ne 22.4. 18. DRUŽEC B
KAČICE 17,00
2-1
Střelci
Bacílek J.  , Hrobař
ne 29.4. 19. DRUŽEC B
BRATRONICE 17,00
0-0
Střelci
ne 6.5. 20. BUŠTĚHRAD B
DRUŽEC B 17,00
2-1
Střelci Bacílek J.
ne 13.5. 21. DRUŽEC B
VEL.PŘÍTOČNO B 17,00
1-3
Střelci Boudník
ne 20.5. 22. PLETENÝ ÚJEZD
DRUŽEC B 17,00
1-1
Střelci Kuška P.
ne 27.5. 23. DRUŽEC B
K.ŽEHROVICE B 17,00
3-2
Střelci Povolný, Špale, Fronc St.
so 2.6. 24. DUBÍ
DRUŽEC B 17,00
1-3
Střelci Fronc. st. 2, Bucek
ne 10.6. 25. DRUŽEC B
BRAŠKOV B 17,00
3-1
Střelci Bureš, Boudník, Pergl
so 16.6. 26. TŘEBICHOVICE
DRUŽEC B 17,00
1-7
Střelci Fronc st. 2, Bucek, Kostka, Hrobař, Bacílek J., Hlusička

 

 

 


Podzim 2011

Den Datum Kolo Domácí
Hosté ČAS
Výsledek
so 27.8. 1. STEHELČEVES
DRUŽEC B 17,00
4-0
Střelci








ne 4.9. 2. DRUŽEC B
LIDICE B 17,00
1-2
Střelci








ne 10.9. 3. HRDLÍV B
DRUŽEC B 17,00
3-1
Střelci








ne 18.9. 4. DRUŽEC B
VINAŘICE B 16,30
6-0
Střelci








so 24.9. 5. KAČICE
DRUŽEC B 16,30
-
Střelci








st 28.9. 13. TŘEBICHOVICE
DRUŽEC B 16,30
2-5
Střelci








so 1.10. 6. BRATRONICE
DRUŽEC B 16,00
0-3
Střelci








ne 9.10. 7. DRUŽEC B
BUŠTĚHRAD B 16,00
5-2
Střelci








ne 16.10. 8. VELKÉ PŘÍTOČNO B
DRUŽEC B 15,30
2-7
Střelci








ne 23.10. 9. DRUŽEC B
PLETENÝ ÚJEZD 15,30
0-3
Střelci








ne 30.10. 10. KAM.ŽEHROVICE B
DRUŽEC B 10,15
1-5
Střelci








ne 6.11. 11. DRUŽEC B
DUBÍ 14,00
0-1
Střelci








so 12.11. 12. BRAŠKOV B
DRUŽEC B 14,00
3-1
Střelci








 

AKTUALITY

SOUTĚŽNÍ ROČNÍK
2018-2019 - Podzim

Muži
SK Družec "A"-  I.B třída sk.A
SK Družec "B" - IV. třída
Dorost
Lhota/Družec - Okresní přebor
Mládež
V.Dobrá /Družec - Okr. přebory
Mladší žáci, Starší přípravka    Mladší přípravka

 

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

7.10.  MUŽI "B"
Družec - Pletený Újezd 3:1

6.10.  MUŽI "A"
Družec-Tatran Rakovník B  4:1

6.10.  DOROST
Lhota/Družec - Doksy  1:0

30.9.  MUŽI "A"
Hostouň "B" -Družec 1:0 NP

29.9.  MUŽI "B"
Černuc - Družec 3:2 NP

22.9.  MUŽI "A"
Družec - Klobuky  3:1

22.9.  DOROST
Kročehlavy B - Lhota/Družec 4:0

21.9.  Stará garda
Družec - Sparta Kladno 9:1

16.9.  MUŽI "A"
Unhošť - Družec 4:0

16.9.  MUŽI "B"
V.Přítočno "B" - Družec  5:1

15.9.  DOROST
Lhota/Družec - Vinařice 5:3

14.9.  Stará garda
Tuchlovice - Družec  1:3

9.9.  MUŽI "B"
Družec - Zlonice "B"  1:3

9.9.  DOROST
Zvoleněves - Lhota/Družec  1:3

8.9.  MUŽI "A"
Družec - Slaný "B"   3:1

7.9.  Stará garda
Družec - Doksy  1:3

2.9.  MUŽI "B"
Zákolany - Družec  3:5

1.9.  DOROST
Lhota/Družec-Libčice/Tursko 0:1

1.9.  MUŽI "A"
Lány - Družec  2:7

1.9.  DOROST
Lhota/Družec-Libčice/Tursko 0:1

31.8.  Stará garda
Tuřany - Družec  1:1

25.8.  MUŽI "A"
Vinařice "A" - Družec  0:1

26.8.  MUŽI "B"
Vinařice "B" - Družec 3:2

 

 

 

 

 

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies