SK Družec - Sport areál

Hlavní 332, 27362 Kladno, www.skdruzec.cz


Muži - IV. třída, skupina A

Jaro 2013 

 

         
           
  Den Datum Kolo Domácí
Hosté ČAS
Výsledek

  so 6.4. 16. KAČICE
SK DRUŽEC B 16,30
1:2

  Střelci: Přerost, Povolný
  ne 14.4. 17. SK DRUŽEC B
V.PŘÍTOČNO B 16,30
2:0

  Střelci:
  ne 21.4. 18. LODENICE
SK DRUŽEC B 10,15
1:3

  Střelci: Jupa 2, Šíma
  ne 28.4. 19. SK DRUŽEC B
BUŠTĚHRAD B 17,00



  Střelci:
  st 1.5. 14. SK DRUŽEC B
volno 10,30



  Střelci:
  ne 5.5. 20. PLETENÝ ÚJEZD
SK DRUŽEC B 17,00
1:3

  Střelci: Šíma, Přerost, Boudník
  st 8.5. 15. SK DRUŽEC B
BRATRONICE 10,30
3:2

  Střelci:Bacílek J. , Přerost, Bucek
  ne 12.5. 21. SK DRUŽEC B
TŘEBICHOVICE 17,00
4:0

  Střelci: Misura, Povolný, Bacílek J., Fronc st.
  st 1.5. 10. K.ŽEHROVICE B
SK DRUŽEC B 18,00
2:1

  Střelci: Pergl
  so 18.5. 22. DUBÍ
SK DRUŽEC B 17,00
2:0

  Střelci:
  ne 26.5. 23. SK DRUŽEC B
K.ŽEHROVICE B 17,00
3:4

  Střelci: Šíma, Kuška, Hlusička
  ne 2.6. 24. VINAŘICE B
SK DRUŽEC B 17,00
1:4

  Střelci: Jupa2, Bucek, K.Konvalinka
  ne 9.6. 25. SK DRUŽEC B
BRAŠKOV B 17,00
4:0

  Střelci: Bohm, Jupa, Boudník, Šíma
  ne 16.6. 26. DOKSY B
SK DRUŽEC B 17,00
4:2

  Střelci: Povolný , Šíma
 










 

Podzim 2012 

 

Den

Datum

Kolo

Domácí

 

Hosté

ČAS

 Výsledek

ne

26.8.

1.

HRDLÍV B

 

SK DRUŽEC B

17,00

 0

:

 1

Střelci: Bucek

so

1.9.

2.

BRATRONICE

 

SK DRUŽEC B

17,00

2

:

 1

Střelci: Bacílek

ne

9.9.

3.

SK DRUŽEC B

 

KAČICE

17,00

 4

:

 0

Střelci: Fronc ml. 2, Plecitý, Procházka

ne

16.9.

4.

V.PŘÍTOČNO B

 

SK DRUŽEC B

16,30

 5

:

 4

Střelci: Fronc st. 2, J.Bacílek, T. Bacílek

ne

23.9.

5.

SK DRUŽEC B

 

LODENICE

16,30

 3

:

 1

Střelci: Fronc st. 2, Jupa

ne

30.9.

6.

BUŠTĚHRAD B

 

SK DRUŽEC B

16,30

 3

:

 6

Střelci: Sommer 2, Povolný 2, Bucek, Fronc st.

ne

7.10.

7.

SK DRUŽEC B

 

PLETENÝ ÚJEZD

16,00

 0

:

 0

Střelci:

so

13.10.

8.

TŘEBICHOVICE

 

SK DRUŽEC B

16,00

 0

:

 2

Střelci: Fronc st., Povolný

ne

21.10.

9.

SK DRUŽEC B

 

DUBÍ

15,30

 0

:

 1

Střelci:

ne

28.10.

10.

K.ŽEHROVICE B

 

SK DRUŽEC B

10,15

 

:

 

Střelci:

ne

4.11.

11.

SK DRUŽEC B

 

VINAŘICE B

14,00

 6

:

 0

Střelci: Šíma 3, Bucek, Povolný, Jupa

so

10.11.

12.

BRAŠKOV B

 

SK DRUŽEC B

14,00

 1

:

 3

Střelci: Fronc 2, Boudník

ne

18.11.

13.

SK DRUŽEC B

 

DOKSY B

13,00

 1

:

 1

 Střelci : Boudník

 

AKTUALITY

SOUTĚŽNÍ ROČNÍK
2017-2018 - PODZIM
 

 

Provozováno CMS / Eshop (c)2017 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu