SK Družec - Sport areál

Hlavní 332, 27362 Kladno, www.skdruzec.cz


 

 Stará Garda SK Družec

 

Jaro 2012

 

 

Den Datum Kolo Domácí
Hosté ČAS
Výsledek
6.4. 11. DRUŽEC
STOCHOV 18,00
7-0
Střelci

Jupa 2,Škvára,Přerost,Havelka,Kuška,Blažek

13.4. 12. DRUŽEC
SPARTA KLADNO 18,00
9-0
Střelci Šíma2, Fronc2, Liška, Škvára, Hráský, Přerost, Jupa
20.4. 13. KROČEHLAVY
DRUŽEC 18,00
2-2
Střelci Šíma, Přerost
27.4. 14. DRUŽEC
RYNHOLEC 18,00
3-0
Střelci Jupa, Hráský, Škvára
4.5. 15. DRUŽEC
STEHELČEVES 18,00
7-1
Střelci Škvára 2, Přerost, Havelka, Řehák, Pergl, Blažek T
11.5. 16. SLOVAN KLADNO
DRUŽEC 18,00
2-2
Střelci Bubeník, Blažek
18.5. 17. DRUŽEC
SLANÝ 18,00
2-0
Střelci Škvára, Přerost
25.5 18. TUCHLOVICE
DRUŽEC 18,00
4-5
Střelci Fronc2, Šíma. Blažek, Pergl
1.6. 19. DRUŽEC
LIBUŠÍN 18,00
3-1
Střelci Fronc, Liška, Blažek
8.6. 20. SRBEČ
DRUŽEC 18,00
2-4
Střelci Jupa 2, Dušek, Pařízek
15.6. 21. DRUŽEC
ROZDĚLOV 18,00
7-1
Střelci Přerost 3, Škvára, Havelka, Kuška, vlastní
22.6. 22. STOCHOV
DRUŽEC 18,00
3-1
Střelci Povolný

 

 

  

 

Podzim 2011

Den Datum Kolo Domácí
Hosté ČAS
Výsledek
26.8. 1. SPARTA KLADNO
DRUŽEC 18,00
1-3
Střelci M.Škvára 2, O.Mačura 
2.9. 2. DRUŽEC
KROČEHLAVY 18,00
3-2
Střelci D.Šíma, J.Přerost, O.Mačura 
9.9. 3. RYNHOLEC
DRUŽEC 18,30
1-2
Střelci J.Přerost, J.Jupa 
16.9. 4. BUŠTĚHRAD
DRUŽEC 17,30
1-2
Střelci Škvára, Hráský 
23.9. 5. DRUŽEC
SLOVAN KLADNO 17,30
5-1
Střelci Fronc, Přerost, Hráský, Škvára 2 
30.9. 6. SLANÝ
DRUŽEC 17,00
2-0
Střelci  
7.10. 7. DRUŽEC
TUCHLOVICE 17,00
2-0
Střelci P.Fronc, M.Škvára 
14.10. 8. LIBUŠÍN
DRUŽEC 17,00
0-4
Střelci Řehák 2, Havelka, vlastní 
21.10. 9. DRUŽEC
SRBEČ 17,00
1-0
Střelci Jupa 
28.10 10. ROZDĚLOV
DRUŽEC 17,00
1-5
Střelci Škvára2,Jupa,Kořínek,vlastní 

 

AKTUALITY

SOUTĚŽNÍ ROČNÍK
2018-2019 - Podzim

Muži
SK Družec "A"-  I.B třída sk.A
SK Družec "B" - IV. třída
Dorost
Lhota/Družec - Okresní přebor
Mládež
V.Dobrá /Družec - Okr. přebory
Mladší žáci, Starší přípravka    Mladší přípravka

 

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

7.10.  MUŽI "B"
Družec - Pletený Újezd 3:1

6.10.  MUŽI "A"
Družec-Tatran Rakovník B  4:1

6.10.  DOROST
Lhota/Družec - Doksy  1:0

30.9.  MUŽI "A"
Hostouň "B" -Družec 1:0 NP

29.9.  MUŽI "B"
Černuc - Družec 3:2 NP

22.9.  MUŽI "A"
Družec - Klobuky  3:1

22.9.  DOROST
Kročehlavy B - Lhota/Družec 4:0

21.9.  Stará garda
Družec - Sparta Kladno 9:1

16.9.  MUŽI "A"
Unhošť - Družec 4:0

16.9.  MUŽI "B"
V.Přítočno "B" - Družec  5:1

15.9.  DOROST
Lhota/Družec - Vinařice 5:3

14.9.  Stará garda
Tuchlovice - Družec  1:3

9.9.  MUŽI "B"
Družec - Zlonice "B"  1:3

9.9.  DOROST
Zvoleněves - Lhota/Družec  1:3

8.9.  MUŽI "A"
Družec - Slaný "B"   3:1

7.9.  Stará garda
Družec - Doksy  1:3

2.9.  MUŽI "B"
Zákolany - Družec  3:5

1.9.  DOROST
Lhota/Družec-Libčice/Tursko 0:1

1.9.  MUŽI "A"
Lány - Družec  2:7

1.9.  DOROST
Lhota/Družec-Libčice/Tursko 0:1

31.8.  Stará garda
Tuřany - Družec  1:1

25.8.  MUŽI "A"
Vinařice "A" - Družec  0:1

26.8.  MUŽI "B"
Vinařice "B" - Družec 3:2

 

 

 

 

 

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies