SK Družec - Sport areál

Hlavní 332, 27362 Kladno, www.skdruzec.cz


výsledky zápasů okresní přebor 2015/2016 :  

1. kolo Vraný B - Družec 0:4 (0:2)

střelci : Liška, Mačura, Klečák,Kozel 

2. kolo Družec - Hrdlív 0:1 nP. (0:0)

 střelci : -

3.kolo Slaný B - Družec 1:0 (1:0)

střelci: -

4.kolo Družec - Švermov 2:1 (1:1)

střelci : Mačura, Plecitý

5.kolo Brandýsek  - Družec 2:1 (1:0)

střelci : Kozel

6. kolo Družec - Velké Přítočno 4:3 nP (3:1)

střelci : Plecitý, Hlusička, vlastní 

7. kolo Běleč - Družec 1:2nP (1:0)

střelci : Havelka

8. kolo Žižice - Družec 2:0 (0:0)

střelci : - 

9. kolo Družec - Lidice 3:2 (0:0)

střelci: Bacílek, Kozel, Havelka

10.kolo Klobuky - Družec 1:0 nP (0:0)

střelci: -

11.kolo Družec - Kablo Kladno 1:4 (1:1)

střelci: Pergl 

12.kolo K.Žehrovice - Družec 0:2 (0:1)

střelci: Kostka, Kozel 

13.kolo Družec - Hostouň B 0:2 (0:1)

střelci : - 

14.kolo Druzec - Vraný B 4:2 (1:2)

střelci : Kořínek, Mačura, Pergl,Kozel

15.kolo Hrdlív - Družec 3:0 (2:0)

 střelci : -

 

 

Tabulka střelců:

5 - Kozel Martin

3 - Mačura Otakar

2 - Havelka Jan, Plecitý Lukáš, Pergl Michal 

1 - Liška Marek, Bacílek Jan, Klečák Petr, Hlusička Jakub, Kořínek Petr, Kostka Petr,  vlastní 

 

AKTUALITY

SOUTĚŽNÍ ROČNÍK
2018-2019 - Podzim

Muži
SK Družec "A"-  I.B třída sk.A
SK Družec "B" - IV. třída
Dorost
Lhota/Družec - Okresní přebor
Mládež
V.Dobrá /Družec - Okr. přebory
Mladší žáci, Starší přípravka    Mladší přípravka

 

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

7.10.  MUŽI "B"
Družec - Pletený Újezd 3:1

6.10.  MUŽI "A"
Družec-Tatran Rakovník B  4:1

6.10.  DOROST
Lhota/Družec - Doksy  1:0

30.9.  MUŽI "A"
Hostouň "B" -Družec 1:0 NP

29.9.  MUŽI "B"
Černuc - Družec 3:2 NP

22.9.  MUŽI "A"
Družec - Klobuky  3:1

22.9.  DOROST
Kročehlavy B - Lhota/Družec 4:0

21.9.  Stará garda
Družec - Sparta Kladno 9:1

16.9.  MUŽI "A"
Unhošť - Družec 4:0

16.9.  MUŽI "B"
V.Přítočno "B" - Družec  5:1

15.9.  DOROST
Lhota/Družec - Vinařice 5:3

14.9.  Stará garda
Tuchlovice - Družec  1:3

9.9.  MUŽI "B"
Družec - Zlonice "B"  1:3

9.9.  DOROST
Zvoleněves - Lhota/Družec  1:3

8.9.  MUŽI "A"
Družec - Slaný "B"   3:1

7.9.  Stará garda
Družec - Doksy  1:3

2.9.  MUŽI "B"
Zákolany - Družec  3:5

1.9.  DOROST
Lhota/Družec-Libčice/Tursko 0:1

1.9.  MUŽI "A"
Lány - Družec  2:7

1.9.  DOROST
Lhota/Družec-Libčice/Tursko 0:1

31.8.  Stará garda
Tuřany - Družec  1:1

25.8.  MUŽI "A"
Vinařice "A" - Družec  0:1

26.8.  MUŽI "B"
Vinařice "B" - Družec 3:2

 

 

 

 

 

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies